Hakkımızda - Kral Pizza - Zeytinburnu/İSTANBUL - 0212 679 08 79
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Pizza dünyanın en özel lezzetlerinden birisidir. Her ne kadar İtalyan pizzası meşhur olmuş olsa da zamanla pizzanın ünü tüm dünyaya yayılmış, hemen her ülkede binlerce pizza mekânı ortaya çıkmıştır. Fakat bunların hepsinin aynı kalitede olduğunu söylemek imkânsızdır. Ülkemizde de geniş bir sektör oluşturan pizza, aslında orijinal tadından ve lezzetinden son derece uzaktır. İşte Zeytinburnu'nda hizmet veren Kral Pizza işletmemizde benzersiz bir pizza deneyimi sunmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Özel tariflerimizle hazırladığımız pizzalarımızı farklı sunum teknikleriyle zenginleştiriyor, tadanın bir daha tatmak isteyeceği lezzet harikaları yaratıyoruz.

 

 

Zeytinburnu pizza sektöründe yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz. İlk günden bu yana ortaya koyduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz. Bu kapsamda malzeme seçimlerimizi hassasiyetle yapıyor, en doğal en kaliteli malzemeleri mutfağımıza dâhil ediyoruz. Her biri marka standardını yakalamış ürünleri en sağlıklı, doğal koşullarda yetişmiş hayvanların etleri ile birleştiriyoruz. Malzemelerimiz hijyenik koşullarda muhafaza ediyor, her birini en taze haliyle tüketime sunuyoruz. Malzeme kalitesini usta marifetiyle buluşturuyor, başka hiçbir yerde bulmayacağınız tatları tüketiminize sunuyoruz.

 

 

Hep en iyi hizmeti vermek adına gerek mutfağımızda gerekse servis bölümümüzde uzman personellerle çalışıyor, farklı sunum teknikleri geliştirerek sektördeki gelişmelerin öncüsü oluyoruz. Nezih mekânımızda lezzetlerimizi tüketime sunduğumuz gibi alo paket siparişi ile evlere, iş yerlerine hizmet ulaştırıyor, toplu organizasyonlar için sipariş kabul ediyoruz.

 

istanbul zeytinburnu pizza,istanbul zeytinburnu pizzacı,istanbul zeytinburnu en iyi pizza,istanbul zeytinburnu en iyi salonu,istanbul zeytinburnu en yakın pizzacı,istanbul zeytinburnu pizza çeşitleri,istanbul zeytinburnu pizza yenecek yerler,istanbul zeytinburnu pizza ustası,istanbul zeytinburnu karışık pizza,istanbul zeytinburnu karışık pizza siparişi,istanbul zeytinburnu vejeteryan pizza siparişi,istanbul zeytinburnu sucuklu pizza siparişi,istanbul zeytinburnu pizzacı numaraları,istanbul zeytinburnu pizza çeşitleri,istanbul zeytinburnu pizza salonları,istanbul zeytinburnu pizza siparişi,istanbul zeytinburnu alo paket pizza siparişi,istanbul zeytinburnu pizza nerede yenir,istanbul zeytinburnu meşhur pizzacı,istanbul zeytinburnu alo paket pizza,istanbul zeytinburnu yemek yenecek yerler,istanbul zeytinburnu yemek nerede yenir,istanbul zeytinburnu alo paket yemek siparişi,istanbul zeytinburnu fast food siparişi,istanbul zeytinburnu alo paket fast food siparişi,zeytinburnu pizza,zeytinburnu pizzacı,zeytinburnu en iyi pizza,zeytinburnu en iyi salonu,zeytinburnu en yakın pizzacı,zeytinburnu pizza çeşitleri,zeytinburnu pizza yenecek yerler,zeytinburnu pizza ustası,zeytinburnu karışık pizza,zeytinburnu karışık pizza siparişi,zeytinburnu vejeteryan pizza siparişi,zeytinburnu sucuklu pizza siparişi,zeytinburnu pizzacı numaraları,zeytinburnu pizza çeşitleri,zeytinburnu pizza salonları,zeytinburnu pizza siparişi,zeytinburnu alo paket pizza siparişi,zeytinburnu pizza nerede yenir,zeytinburnu meşhur pizzacı,zeytinburnu alo paket pizza,zeytinburnu yemek yenecek yerler,zeytinburnu yemek nerede yenir,zeytinburnu alo paket yemek siparişi,zeytinburnu fast food siparişi,zeytinburnu alo paket fast food siparişi,istanbul pizza,istanbul pizzacı,istanbul en iyi pizza,istanbul en iyi salonu,istanbul en yakın pizzacı,istanbul pizza çeşitleri,istanbul pizza yenecek yerler,istanbul pizza ustası,istanbul karışık pizza,istanbul karışık pizza siparişi,istanbul vejeteryan pizza siparişi,istanbul sucuklu pizza siparişi,istanbul pizzacı numaraları,istanbul pizza çeşitleri,istanbul pizza salonları,istanbul pizza siparişi,istanbul alo paket pizza siparişi,istanbul pizza nerede yenir,istanbul meşhur pizzacı,istanbul alo paket pizza,istanbul yemek yenecek yerler,istanbul yemek nerede yenir,istanbul alo paket yemek siparişi,istanbul fast food siparişi,istanbul alo paket fast food siparişi,pizza,pizzacı,en iyi pizza,en iyi salonu,en yakın pizzacı,pizza çeşitleri,pizza yenecek yerler,pizza ustası,karışık pizza,karışık pizza siparişi,vejeteryan pizza siparişi,sucuklu pizza siparişi,pizzacı numaraları,pizza çeşitleri,pizza salonları,pizza siparişi,alo paket pizza siparişi,pizza nerede yenir,meşhur pizzacı,alo paket pizza,yemek yenecek yerler,yemek nerede yenir,alo paket yemek siparişi,fast food siparişi,alo paket fast food siparişi,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014